                                                                                                  LIGHT MODULE, FLASHING/STEADY, RED, 70MM
                                                                                                  Lens Diameter70mm
                                                                                                  External Height50mm
                                                                                                  30V
                                                                                                  70mm
                                                                                                  50mm