                                                                                                  RF / Coaxial Cable Assembly, 18 ", 457.2 mm, RG402AL, SMA Plug, SMA Plug, 50 ohm
                                                                                                  Cable Length - Imperial18"
                                                                                                  Cable Length - Metric457.2mm
                                                                                                  Impedance50ohm
                                                                                                  457.2mm
                                                                                                  50ohm
                                                                                                  18"