                                                                                                  RF / Coaxial Cable Assembly, 24 ", 610 mm, RG402AL, SMA Plug, SMA Plug, 50 ohm
                                                                                                  Cable Length - Imperial24"
                                                                                                  Cable Length - Metric610mm
                                                                                                  Impedance50ohm
                                                                                                  610mm
                                                                                                  50ohm
                                                                                                  24"