                                                                                                  RF / Coaxial Cable Assembly, 36 ", 914.4 mm, RG402AL, SMA Plug, SMA Plug, 50 ohm
                                                                                                  Cable Length - Imperial36"
                                                                                                  Cable Length - Metric914.4mm
                                                                                                  Impedance50ohm
                                                                                                  36"
                                                                                                  914.4mm
                                                                                                  50ohm