                                                                                                  GAN TRANSISTOR, 80V, 27A, WLCSP ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Drain Source Voltage Vds80V
                                                                                                  Continuous Drain Current Id27A
                                                                                                  Drain Source On State Resistance0.011ohm
                                                                                                  No. of Pins9Pins
                                                                                                  80V
                                                                                                  0.011ohm
                                                                                                  9Pins
                                                                                                  27A