                                                                                                  Supply Voltage Max240VAC
                                                                                                  Current Rating Nom5A
                                                                                                  Panel Cutout Height45mm
                                                                                                  Panel Cutout Width45mm
                                                                                                  5A
                                                                                                  45mm
                                                                                                  240VAC
                                                                                                  45mm