                                                                                                  Mobile Louvered Rack System, Double Sided, 96 Bins, 36" L x 25" W x 72" H, 1200 lb
                                                                                                  Height72"
                                                                                                  Width25"
                                                                                                  Length36"
                                                                                                  25"
                                                                                                  72"
                                                                                                  36"