                                                                                                  Storage, Mobile, Louvered, Rack, Yellow, 120 Bins, 72 " x 25 " x 36 ", 1200 lb
                                                                                                  Height72"
                                                                                                  Width25"
                                                                                                  Length36"
                                                                                                  25"
                                                                                                  72"
                                                                                                  36"