                                                                                                  MEMS OSC, AEC-Q100, 25MHZ, LVCMOS/LVTTL
                                                                                                  Frequency Nom25MHz
                                                                                                  Oscillator Case / PackageSMD, 2mm x 1.6mm
                                                                                                  Supply Voltage Nom1.8V
                                                                                                  25MHz
                                                                                                  25ppm
                                                                                                  SMD, 2mm x 1.6mm
                                                                                                  1.8V