                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, Ceramic, 8.2 µF, 200 V, ± 10%, X7R, 9.14 mm, Through Hole
                                                                                                  Capacitance8.2µF
                                                                                                  Voltage(DC)200V
                                                                                                  Stacking Height9.14mm
                                                                                                  Lead Spacing11.4mm
                                                                                                  8.2µF
                                                                                                  200V
                                                                                                  9.14mm
                                                                                                  11.4mm