                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, 0.066 µF, 630 V, ± 5%, C0G / NP0, 5 mm, Surface Mount
                                                                                                  Capacitance0.066µF
                                                                                                  Voltage(DC)630V
                                                                                                  Stacking Height5mm
                                                                                                  0.066µF
                                                                                                  630V
                                                                                                  5mm