                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, 3.3 µF, 50 V, ± 20%, X7R, 5.5 mm, Surface Mount
                                                                                                  Capacitance3.3µF
                                                                                                  Voltage(DC)50V
                                                                                                  Stacking Height5.5mm
                                                                                                  3.3µF
                                                                                                  50V
                                                                                                  5.5mm