                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, 0.22 µF, 630 V, ± 20%, X7R, 5.5 mm, Surface Mount
                                                                                                  Capacitance0.22µF
                                                                                                  Voltage(DC)630V
                                                                                                  Stacking Height5.5mm
                                                                                                  0.22µF
                                                                                                  630V
                                                                                                  5.5mm