                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, 33 µF, 16 V, ± 20%, X7R, 5.5 mm, Surface Mount
                                                                                                  Capacitance33µF
                                                                                                  Voltage(DC)16V
                                                                                                  Stacking Height5.5mm
                                                                                                  33µF
                                                                                                  16V
                                                                                                  5.5mm