                                                                                                  Multilayer Ceramic Capacitor, 4.7 µF, 100 V, ± 20%, X7R, 5.5 mm, Surface Mount
                                                                                                  Capacitance4.7µF
                                                                                                  Voltage(DC)100V
                                                                                                  Stacking Height5.5mm
                                                                                                  4.7µF
                                                                                                  100V
                                                                                                  5.5mm