                                                                                                  Connector Type AIDC Socket, 10 Way, x 2
                                                                                                  Connector Type BD Subminiature Plug, 9 Way, x 2
                                                                                                  Cable Length - Imperial16"
                                                                                                  Cable Length - Metric406.4mm
                                                                                                  IDC Socket, 10 Way, x 2
                                                                                                  16"
                                                                                                  D Subminiature Plug, 9 Way, x 2
                                                                                                  406.4mm