                                                                                                STARTER KIT, 1.3" GRAPHIC DISPLAY ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Kit, ContenidopixxiLCD-13P2, Gen4-IB, 15-30 way FFC Cable, 4D-UPA, 150mm 5 way F-F Jumper Cable w/M-M Adaptor
                                                                                                pixxiLCD-13P2, Gen4-IB, 15-30 way FFC Cable, 4D-UPA, 150mm 5 way F-F Jumper Cable w/M-M Adaptor