                                                                                                  BIWIRE EXTERNAL RELAY MODULE, 24V, SPDT ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  Switching Voltage Max24VDC
                                                                                                  Switching Current Max1A
                                                                                                  24VDC
                                                                                                  1A