                                                                                                  PFC CHOKE, 1MH, 0.1215 OHM, 6.7A ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                  DC Current Rating6.7A
                                                                                                  Primary Inductance1mH
                                                                                                  DC Resistance Max0.1215ohm
                                                                                                  6.7A
                                                                                                  0.1215ohm
                                                                                                  1mH