                                                                                                CABLE ASSY, CRIMP SOCKET-FREE END, 300MM ROHS COMPLIANT: YES
                                                                                                Longitud del Cable - Imperial11.8"
                                                                                                Longitud del Cable - Métrica300mm
                                                                                                300mm
                                                                                                11.8"