                                                                                                Storage Cart, Mobile, 7 Bins, 70 " x 11.875 " x 36 "
                                                                                                Altura70"
                                                                                                Anchura11.875"
                                                                                                Longitud36"
                                                                                                70"
                                                                                                36"
                                                                                                11.875"