                                                                                                  Connector Type AD Subminiature Plug, 9 Way
                                                                                                  Connector Type BIDC Socket, 10 Way
                                                                                                  Cable Length - Imperial16"
                                                                                                  Cable Length - Metric406mm
                                                                                                  D Subminiature Plug, 9 Way
                                                                                                  16"
                                                                                                  IDC Socket, 10 Way
                                                                                                  406mm