                                                                                                  CAP, 0.4PF, 50V, 0402
                                                                                                  Capacitance0.4pF
                                                                                                  Voltage Rating50V
                                                                                                  Capacitance Tolerance± 0.1pF
                                                                                                  0.4pF
                                                                                                  50V
                                                                                                  ± 0.1pF