                                                                                                  Shelving Unit, Open Wire, Steel, 5 Baskets, 5 Shelves, 54" x 20" x 36"
                                                                                                  Height54"
                                                                                                  Width20"
                                                                                                  Length36"
                                                                                                  20"
                                                                                                  54"
                                                                                                  36"