                                                                                                Ceramic Disc & Plate Capacitor, MCCHU Series, 33 pF, - 5%, C0G / NP0, 50 V, Radial Leaded RoHS Compliant: Yes
                                                                                                Capacitancia33pF
                                                                                                Voltaje(CD)50V
                                                                                                Espaciado de Cable2.5mm
                                                                                                33pF
                                                                                                ± 5%
                                                                                                2.5mm
                                                                                                85°C
                                                                                                50V